VIII edycja Konkursu Od Mundurka do Togi

od-mundurka-www

Zainteresowanych wzięciem udziału w VIII edycji Konkursu "Od mundurka do Togi", prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu oraz o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

Zapraszamy do śledzenia strony Konkursu na Facebooku: https://www.facebook.com/Konkurs-Od-mundurka-do-togi-337829566553508.


Udział w Konkursie jest równoznaczny z zaakceptowaniem Regulaminu i tym samym wyrażeniem przez Uczestnika zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu organizacji i przeprowadzenia Konkursu. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w Konkursie. Dane osobowe będą przechowywane przez czas organizowania i trwania Konkursu oraz przez okres 180 dni po wyłonieniu zwycięzcy. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników Konkursu „Od mundurka do togi” jest Kancelaria Dawid & Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Częstochowie (sekretariat@dawidpartnerzy.com, tel. +34 365 18 64). Uczestnikom przysługują prawa do: sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pobierz regulamin konkursu »