O Kancelarii

O Kancelarii

Kancelaria powstała w 1994 roku. Jej bazą jest wieloletnie doświadczenie zawodowe partnera zarządzającego adwokata Jarosława Dawida.
Dzięki prężnemu i sprawnemu Zespołowi oraz stałym współpracownikom prowadzimy obsługę swoich Klientów na terenie Polski i za granicą. Wyspecjalizowani prawnicy świadczą usługi na najwyższym poziomie.
W Kancelarii rygorystycznie przestrzegana jest reguła absolutnej dyskrecji. W swoim działaniu łączymy tradycyjną solidność z nowoczesnością. Każdą bardziej złożoną sprawą zajmuje się co najmniej trzyosobowy zespół złożony z dwóch zawodowych prawników (w zależności od rodzaju sprawy – np. adwokat, radca prawny, doradca podatkowy czy rzecznik patentowy) i asystenta technicznego. Taka organizacja pracy pozwala wybrać optymalny tok postępowania, a także maksymalnie obiektywnie oceniać na bieżąco stan sprawy.
Siedziba Kancelarii zajmuje dwie kondygnacje modernistycznej kamienicy w centrum Częstochowy. Odtworzony z pietyzmem zabytkowy wystrój wnętrz w stylu art deco pochodzi z najlepszych lat II RP.